وبلاگ

دوازده مشکل اساسی در برند سازی

اگر بخواهیم بطور خلاصه برند سازی را توضیح دهیم باید بگوییم که قرار است "ذهنیت" مشتری را به شکل خاصی درآورید، با این ذهنیت خاص شوید و شما را با آن بشناسند و دلایلی ایجاد کنید تا مشتریان شما را (بجای رقبایتان) برای خرید یا دریافت خدمات انتخاب کنند. مهم است بدانید که نام و لوگو تنها بخش کوچکی از برند شماست.

ادامه مطلب
مانی بن راهکاری جهت وفاداری سازی مشتریان شما

چطور می تونید بجای تقبل کردن هزینه های سنگین تبلیغات که ماه به ماه حساب بانکی شما رو خالی میکنه و تاثیر اون اصلا قابل اندازه گیری نیست، با یک روش جدید، مشتریان جدید جذب کنید و مشتریان قدیمی را تشویق به مراجعه دوباره کنید، مشتریانی که به شدت به کسب و کار شما وفادارند.

ادامه مطلب
باشگاه مشتریان چگونه مشتریان وفادار قهر کرده شما را شناسایی می کند؟

هر کسب و کار به نسبت جذب مشتریان جدید تعدادی از مشتریان قدیمی خود را از دست می دهد و معمولا این کسب و کار ها آماری از تعداد جذب مشتریان جدید و تعداد بازگشت مشتریان قدیمی و تعداد مشتریان از دست رفته خود ندارند.

ادامه مطلب
تحلیل رفتار مشتری چیست و چگونه به رونق کسب و کار شما کمک میکند ؟

بیایید موضوع را با ذکر یک مثال توضیح دهیم، فرض کنید که شما دو مشتری دارید که هر دو تا بحال پنج بار به شما مراجعه کرده اند بی ایید مدل خرید دو مشتری از شما را با هم مقایسه کنیم و ببینیم آیا یک نوع تبلیغات مشخص از جانب شما می تواند هر دو مشتری را برای خرید بیشتر تشویق کند ؟

ادامه مطلب
اصول مشتری مداری را می دانیم یا فکر میکنیم که می دانیم !!!

سلام امروز میخوام در مورد موضوعی باهاتون صحبت کنم که شاید تو کشور ما جایگاه چندانی نداشته باشه و اون اصول مشتری مداریه، اصطلاحی که در ابتدا شاید خیلی ها بدون اینکه شناختی ازش داشته باشند در موردش موضع میگیرند و جمله معروف "این مباحث مال اروپاست" و یا این چیزا تو ایران جواب نمیده رو بکار میبرن.

ادامه مطلب