چه چیز مانی بن را متفاوت می کندنرم افزار مانی بن دارای مزایایی نسبت به سایر رقبای خود در بازار است.

چه چیز باشگاه مشتریان مانی بن را متفاوت میکند ؟

اعتقاد داریم در زمینه راه اندازی باشگاه مشتریان و اجرای برنامه های وفادار سازی، ابتدا باید مشتری مداری را از خودمان شروع کنیم، اگر مجموعه مانی بن در وفادار سازی مشتریان خود موفق باشد می توان انتظار داشت که بتواند راه کار های مناسبی در زمینه راه اندازی باشگاه مشتریان و وفادار سازی مشتریان ارائه دهد.

برای همه یک راهکار ارائه نمی دهیم

راهکارهای باشگاه مشتریان

شاید باشگاه مشتریان مانی بن گزینه مناسب شما نباشد !!!  

پس از سال ها فعالیت در زمینه اجرای سیستم های لویالتی (Loyalty Programs) به خوبی می دانیم که کدام مدل از انواع باشگاه مشتریان برای هر کسب و کار مناسب است، چه بسا کسب و کار شما جزء آن دسته از مشاغلی باشد که راه اندازی باشگاه مشتریان کمکی به آنها نخواهد کرد.

تعهد ما ارائه مشاوره ای تخصصی و حرفه ای است و اگر راه اندازی باشگاه مشتریان گزینه مناسبی برای شما نباشد، صادقانه آنرا به شما اعلام می کنیم.

هیچ چیز را به شما نمی فروشیم

هیچ چیز را به شما نمی فروشیم

وفادار سازی را از خودمان شروع کرده ایم !!!

به جرات می توان گفت که باشگاه مشتریان مانی بن یکی از کامل ترین و هوشمند ترین انواع باشگاه مشتریان است، نرم افزاری که با توجه به نیاز طیف گسترده ای از نیاز ها در کسب و کار های مختلف توسعه یافته است، قرار گرفتن نرم افزار تحت ویندوز، اپلیکیشن موبایل برای پذیرندگان، اپلیکیشن موبایل برای مشتریان و همچنین پنل مدیریتی تحت وب در کنار یکدیگر و اجرای کامل و دقیق یک باشگاه مشتریان حرفه ای بدون نیاز به زیرساختی خاص سبب شده تا مانی بن یکی از محبوب ترین برنامه های وفادارسازی مشتریان به حساب آید. اما با این وجود شرکت مانی بن مجموعه خدماتی را که دارای ارزشی بیش از 30 میلیون تومان است را با مبلغی ناچیز به عنون حق لایسنس در اختیار شما قرار می دهد و در مقابل به ازای هر تراکنش مبلغی را به عنوان کارمزد دریافت می کند، با این کار دو هدف را دنبال می کنیم :

  1. مادامی که شما از خدمات ما راضی باشید، ما نیز از شما درآمد خواهیم داشت. این یک رابطه برد-برد و نشأت گرفته از اعتماد ما به کاری است که انجام می دهیم.
  2. امکان راه اندازی باشگاه مشتریان برای کسب و کار های متوسط را بوجود آورده ایم (راه اندازی باشگاه مشتریان دیگر منحصر به برند های بزرگ نخواهد بود)، بنابراین شما هم میتوانید با وفادار سازی مشتری و جذب مشتری بیشتر با برندها، فروشگاه ها و مراکز خدماتی بزرگ رقابت کنید.

در مدت اجرای باشگاه مشتریان در کنار شما هستیم

در مدت اجرای باشگاه مشتریان در کنار شما هستیم

کار تحلیل رفتار مشتریان و بازبینی روند را به ما بسپارید !!!

یکی از مهمترین دلایل ناکامی در اجرای باشگاه مشتریان و برنامه های وفادارسازی مشتری عدم تحلیل روند و اجرای نامنظم آن به دلیل نداشتن وقت کافی است. کارشناسان پشتیبانی پذیرندگان، کارشناسان پشتیبانی مشتریان، اپراتور های مجرب نظرسنجی، تیم برنامه نویسی و همچنین متخصصان حرفه ای مانی بن در زمینه تحلیل رفتار مشتریان، در تمام طول مدت استفاده شما از باشگاه مشتریان مانی بن در کنار شما خواهند بود تا باشگاه مشتریان خود را به بهترین نحو اجرا کنید و از افزایش فروش خود در نتیجه وفادارسازی مشتریانتان لذت ببرید.

منبع :